Ogłoszenie

Witaj na forum serwera

#1 2013-04-03 16:36:22

Drań01

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-03
Posty: 1
Punktów :   

Podanie

Nick:Dran01
Imię:Maciej
Wiek:16
Ile grasz w GMP:Rok i 10 miesięcy
Jaka Posada:Król nazguli
Znajomosc RP:8.5/10
Doswiadczenie:Z GMP rok i 10 miesięcy z Gothicem parę.Z władcy Pierscieni oglądałem FILM,czytałem władcę,Hobbita,Silmraillion i Dodatkowe opowiesci.W GMP byłem dowódcą parę razy i nie dostawałem dymisji za nieudolnosć również to samo z ważnymi klasami fabularnie.
MG-Meta Gaming: Wykorzystywanie informacji OOC w grze IC np.Ktos ma klasę Bandyta jest ubrany jak obywatel nigdy go na oczy nie widziałem i łapię go za to iż jest bandytą mimo iż w RP o tym nie wiem
PG-Power Gaming:Robienie swojej postaci na ''Boga'' np.zabijanie stada wilków samym spojrzeniem czy też jestem zwykłym strażnikiem ale trolla pojadę 1 ręką
OOC-Out Of Character:Czynnosci czy też rozmowy wykonywane po za grą RP i nie mające z nią nic wspólnego pisane w nawiasach np.(Oglądaliscie wczoraj mecz?)
CK-Character Kill:Śmierć postaci w RP przyznawane zgodnie z zasadami panującymi na serwie.(na każdym prawie jest inaczej)
RP-Role Play: Odgrywanie ról swoich postaci w RP np.jestem kowalem kuję broń,Śpie,Jem itp.Zazwyczaj odgrywane jako akcje np.Wyjmuje z torby bochenek chleba i zajada ze smakiem>
Dlaczego ty???:Hym... znam dobrze uniwersum Władcy Pierscieni po za tym lubię "złe" postacie  w tymże uniwersum a szczególnie nazgule.I mysle że spróbuje nadać im własciwy klimat.

Offline

 

#2 2013-04-03 16:41:26

Harbald

Administrator

Zarejestrowany: 2013-04-03
Posty: 5
Punktów :   

Re: Podanie

Akcept.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.powerrangers.pun.pl www.jediacademy.pun.pl www.envoysofsky.pun.pl www.bsrteam.pun.pl www.polish-drifters.pun.pl