Ogłoszenie

Witaj na forum serwera

#1 2013-04-03 16:06:32

BOOyaki

Administrator

33281218
Zarejestrowany: 2013-04-02
Posty: 10
Punktów :   

Podanie na Tarczownika by BOO

Pozwoliłem sobie zmienić wzór na bardziej szczegółowy. Mam nadzieję, że nie będzie to problemem.

Nick:
BOOyaki de Rand lub Yves(BOOyaki) de Rand.

Imię:
Patryk.

Wiek:
16 (słownie: szesnaście).

Ile grasz w GMP:
Od sierpnia zeszłego roku.

Na jaką klasę składasz podanie?:
Na Tarczownika we frakcji Krasnoludów.

Znajomość RP:
W sumie to nie da się wycenić RP na skale. To trzeba chcieć i czuć.

Doświadczenie:(Czy byłeś już dowódcą)
Oczywiście, dowódcą byłem nie raz i pełniłem podobne funkcje wiele razy, nikt się nie skarżył.

Wyjaśnij pojęcia:
MG: MetaGaming - Wykorzystywanie informacji z OOC w IC, np. nie znam kogoś w RP, a piszę do niego: "Witaj Yves".
PG: PowerGaming - Zmuszanie kogoś do odegrania RP, którego dana osoba nie chce.
IC: In Character - Rozmowa (dialog bądź monolog) między postaciami w RP, piszemy bez niczego.
OOC: Out Of Character - Rozmowa nie mająca związku z grą i RP, piszemy w (), np. (Siemasz).
CK: Character Kill - Śmierć danej postaci w RP, za zgodą gracza, który nią gra lub administratora.
RP: Role Play - Różne scenki, czynności wykonywane przez postać w czasie rozgrywki, piszemy w <>, np. <rozpala ognisko>

Dlaczego ty:
Przerabiam to pytanie któryś raz i ciągle nie wiem jak odpowiedzieć. To pytanie zawsze jest najtrudniejsze, więc go nie lubię.
Sądzę, że moja persona nie jest Wam obca i szanujecie mnie na tyle, aby powierzyć mi taką funkcję. Nigdy nikt się na mnie nie zawiódł. Pełniłem i nadal pełnię swe stanowiska bez zastrzeżeń, a to chyba najlepszy argument "Dlaczego ja".

Offline

 

#2 2013-04-03 16:06:55

zanunim

Administrator

3928989
Zarejestrowany: 2013-04-02
Posty: 12
Punktów :   

Re: Podanie na Tarczownika by BOO

Akcept!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polish-drifters.pun.pl www.bsrteam.pun.pl www.powerrangers.pun.pl www.envoysofsky.pun.pl www.jediacademy.pun.pl